Львів отримав перший трамвай «Електрон» за європейським кредитом

logo


image

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, місто вже отримує для випробувань перший із 10 закуплених за кошти європейського кредиту трамваїв «Електрон».

УЛьвові на вулиці Городоцькій встановили на рейки перший із 10 закуплених містом трамваїв «Електрон» за кредитом Європейського інвестиційного банку. 

Це 5-секційний вагон моделі Electron Т5L64, завдовжки 30,2 метри. За габаритами він ідентичний першому трамваю з вироблених на заводі «Електрон», який ходить вулицями Львова ще з 2012 року, з тривалими перервами на ремонт.

Раніше, у липні 2021 року, завод «Електрон» показав початок виробничого процесу зі збирання 10 трамваїв для Львова. Нинішні вагони мають трохи змінений дизайн, а також доопрацювання у ходовій та електротехнічній частині з урахуванням досвіду експлуатації трамваїв даного виробника у Львові та Києві.

Відповідно до договору, перші п’ять вагонів мають бути виготовлені до червня 2022 року, а другі 5 – до грудня 2022 року. Кредитний договір на закупівлю цих трамваїв було підписано у грудні 2020 року.

У підсумку, ЄІБ виділяє на цю закупівлю 12 мільйонів євро. Ще 8,8 мільйонів на умовах співфінансування виділяє міський бюджет Львова.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у результаті сума становитиме 20,8 мільйона, що дає приблизну ціну 2,08 мільйона євро (більше 60 мільйонів гривень) за один вагон.