Львів отримав першу партію “пакунків малюка”

logo
215907_lviv_otrimav_pershu_partiju_pakunkiv_malj.jpeg


Сьогодні, 21-го вересня, до Львова привезли понад 200 «пакунків малюка».

Про це повідомили у прес-службі ЛОДА, передає 032.ua.

Наступного тижня очікують надходження наступної партії «пакунків».

Читайте також: Завтра через концерт біля «Forum Lviv» перекриють вулицю та внесуть зміни у рух громадського транспорту

За інформацією департаменту охорони здоров’я ЛОДА, потреба області на вересень 2018 р. – січень 2019 р. становить понад 8 000 «пакунків малюка».

Мами, що народили дітей і вже виписалися з пологових будинків із 1 вересня, зможуть отримати свій «пакунок малюка» відповідно до написаних заяв в пологових будинках та органах соціального захисту населення області.

Зазначимо, як раніше розповів у коментарі 032.ua заступник директора департаменту соціального захисту Львівської ОДА Віктор Степанюк, матерям не треба їхати за пакунками малюка в управління соцзахисту.

Читайте також: Заклади Львова з терасами, звідки відкривається неймовірна панорама міста

“Як тільки пакунки привезуть на територію області, соцпрацівники за вказаним у заяві місцем проживання породіллі доставлять бейбі-бокси. Відтак, батькам малечі не потрібно нікуди йти”, – зазначив Віктор Степанюк.

Нагадаємо, з 1 вересня при народженні дитини кожній родині під час виписки немовляти з пологового будинку мали надавати одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка». Породіллям обіцяли, що для отримання пакунку не потрібно буде робити будь-які довідки, оскільки його видаватимуть у пологовому будинку під час виписки одразу зі свідоцтвом про народження дитини.

Вартість кожного пакунку становитиме 5 тисяч гривень. За попередніми розрахунками, з державного бюджету на бейбі-бокси Львівщина отримає 34,3 млн гривень.


А поділитися?