Львів планує купити вживані трамваї по мільйону гривень за вагон

logo
163225_lviv_planue_kupiti_vzhivani_tramvaji_po_m.jpeg


У планах підприємства закупівля 50 трамваїв у країнах Європи.

Львівське комунальне підприємство «Львівелектротранс» сподівається у першому кварталі цього року підписати перші угоди щодо купівлі вживаних трамваїв у Європі, розповів у коментарі Tvoemisto.tv речник «Львівелектротрансу» Іван Бондар.

«Маємо цього року придбати 50 трамваїв, контракти може будуть і в першому кварталі, а поставки розпочнуть з другої половини року. Щойно підпишемо перші контракти, то оголосимо подробиці», — сказав Іван Бондар.

Підприємство уже визначило, де купуватиме вагони. Вартість одного вагона становитиме приблизно 1 мільйон гривень.  Вартість нового трамвая «Електрон» становить 30 млн грн

За словами Івана Бондаря, трамваї, які планують купити, оснащені електронною системою управління, відтак вони будуть стійкішими до неритмічного руху в центральній частині міста. Він також підкреслив, що всі вагони будуть після капітального ремонту і служитимуть львів’янам ще щонайменше 8-10 років.

 Нагадаємо, раніше міський голова Львова заявив, що місто купуватиме вживані трамваї у Німеччини задля економії коштів. Цього року місто планує також купити 100 великогабаритних автобусів, 50 трамваїв і близько 40 тролейбусів.

У 2007-08 роках Львів купив 21 вживаний трамвай в німецькому Ерфурті. По 500 тисяч грн за штуку. У 2009 році прокуратура  порушила кримінальну справу за фактом привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах.


А поділитися?