Львів продає приміщення на площі Ринок

logo
173650_lviv_prodae_primiwennja_na_plowi_rinok.jpeg


Управління комунальної власності через суд розірвало домовленості з попереднім орендарем, оскільки той не дотримувався умов договору та мав заборгованість.Фото: google-maps

Фото: google-maps

Львівська міська рада виставила на продаж нежитлові приміщення на плоші Ринок, 19-21, загальною площею 945,1 кв. м. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Враховуючи туристичний потік у центрі міста, приміщення ідеально підходять для ведення ресторанного бізнесу або іншого комерційного призначення», – йдеться у повідомленні прес-служби міської ради.

Приміщення, яке пропонують до приватизації, розміщене у підвалі та на першому поверсі у межах трьох історичних споруд у центрі міста. Раніше там була арт-ресторація «Під Левом». Попередній орендар ТзОВ «Краківський ринок», за висновками комісії з підготовки пропозицій для надання в оренду майна територіальної громади м. Львова, порушував умови договорів та мав заборгованість оренди, яку вдалося погасити завдяки зверненню управління комунальної власності до суду.

Нині балансоутримувачем цих приміщень є ЛКП «Старий Львів», тож охочим придбати ці приміщення рекомендують звертатися за телефонами: 235-79-49 та 242-23-07.


А поділитися?