Львів розпочав будівництво комунального ринку

logo


У Львові на вул. Садовій – Петлюри стартувало будівництво комунального ринку.

“У новій будівлі площею майже 800 кв. м працюватимуть підприємці ринку “Любінське сяйво”, а також селяни. Будівельні роботи проводять за кошти інвестора і планують завершити до кінця року”, – розповіли у пресслужбі Львівської міської ради.

За словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача, нова одноповерхова будівля ринку буде площею 790 метрів квадратних. Тут буде близько 77 робочих місць.

“Цей проєкт є прикладом вирішення проблемної ситуації, яка була тривалий час у Львові. Ринок “Любінське сяйво” зараз працює в межах громадського простору. Щодо цього завжди були дебати і проблеми. Ми порозумілися з підприємцями і тут буде збудовано цей комунальний ринок. Вониперейдуть сюди працювати, а на тому місці буде якісний красивий громадський простір”, – розповів Любомир Зубач.

ринок у льввовіФото: Львівська міська рада

У новозведеній споруді заплановані відкриті торгові зони, відпочинкова зона Coffee Break та допоміжні приміщення: технічні, адміністративні, лабораторія. Також в приміщенні ринку облаштують доступну вбиральню.

Остаточну вартість будівництва ринку інвестор ще підраховує. Але йдеться про суму від 15 до 20 мільйонів гривень.

“Я вважаю, що девелопери мають долучатися до таких інфраструктурних об’єктів, і мають допомагати нашому місту створювати такі соціальніпроєкти. Наша компанія це підтримує і буде підтримувати надалі. Неподалік у цьому районі ми будуємо житловий комплекс, тож хочемо, щоб він розвивався і будемо долучатися до таких проєктів в майбутньому”, – розповів Володимир Феник, інвестор та засновник компанії “Глобус”.

Збудувати ринок планують ще до кінця цього року.

На ринках України дещо знизилася ціна м’яса, однак, трохи подорожчало сало