Львів розробляє програму відновлення міста після карантину: що вона передбачає

logo


Львівська міська рада разом з епідеміологами, науковцями та підприємцями розробила програму відновлення “Львів завтра”. Вона допоможе місту вийти з карантину та зменшити негативні наслідки пандемії.

Програма “Львів завтра”

Ця програма має на меті знизити прояви негативних наслідків COVID-19 у Львові, а також допомогти місту повернутися до звичного життя. Про це повідомили на сайті Львівської міської ради.

Важливо Садовий хоче скоротити 30% депутатів Львівської міської ради: деталі

Програму презентували та підтримали на засіданні виконавчого комітету 22 травня.

Ми провели багато дискусій, зібрали багато думок, тому ця програма є живою. Цю програму ми доопрацьовуватимемо з депутатським корпусом, триматимемо її живою, бо життя змінюється. Частину заходів цієї програми ми вже реалізовуємо, тут не можливо зупинитись,– зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Він пояснив, що у Львові понад 50% підприємств заявили про зниження доходів. Окрім того є і психологічна складова. Як зауважив Садовий, багато мешканців відчувають психологічну невизначеність, що може негативно впливати на загальний стан здоров’я людини.

Принципи роботи програми
Масове тестування – найефективніший спосіб раннього виявлення хворих.
Максимальне підтримання віддаленої роботи.
Високі стандарти загальної й особистої гігієни мають лишатися, зокрема й масковий режим.
Диджиталізація має бути максимально прискореною.
Витримка дистанції.
Влада має забезпечити правдиву і своєчасну інформацію.
Побудова каналів для можливості використання колективного інтелекту.
Постійно контролювати та стежити за можливою “другою хвилею”.

Пріоритетом на сьогодні є підтримка лікарів та критичної інфраструктури. Вже потім ми можемо говорити про дозовані кроки, аби не допустити збільшення кількості захворілих над спроможністю медичної системи,– підсумував Садовий.

Увага! Повний текст програми ви можете прочитати за посиланням. 

Послаблення карантину у Львові: що відомо
З 22 травня в Україні стартує другий етап послаблення карантину. Однак не у всіх областях можуть розпочатися послаблення.
Раніше у Львові заявили про те, що не можуть послабити карантин 22 травня. Адже у місті фіксують високий рівень захворюваності.
Питання буде детально обговорювати міський штаб з ухвалення оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусу у Львові.