Львів та Дрогобич потрапили на мапу цілей ймовірних обстрілів Росії, – дані розвідки

logo


Служба зовнішньої розвідки Естонії заявила, що Росія може розпочати нове вторгнення до України у другій половині лютого. Вони опублікували карту цілей Росії в Україні, серед яких є Львів та Дрогобич. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки Естонії (EFIS).

Джерело: Tvoemisto.tv.

«До другої половини лютого 2022 року Росія створила умови та можливості, необхідні для початку широкомасштабного військового наступу проти України, якщо на це вирішить російське керівництво», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до опублікованої карти цілей Росії в Україні, за повномасштабного вторгнення на карті зазначені цілі, вказані російською розвідкою, які у разі нейтралізації можуть завадити управлінню, відновленню і постачанню Збройних сил України, а також знеструмити країну. Із позначок видно, що у Дрогобичі йдеться про нафтопереробний завод, водночас НПК «Галичина» займався переробкою нафти востаннє у 2011 році. Також на карті біля позначки Львів нанесено знаки Львівського бронетанкового заводу, штаб Збройних сил України та авіаремонтного заводу.

За оцінками EFIS, Восени 2021 та взимку 2022 року Росія мобілізувала 150 000 людей на кордоні з Україною, розгорнувши підрозділи та війська з усіх своїх військових округів, включаючи Далекий Схід, і всіх дванадцяти армій. Це найбільше військове нарощування Росією за останні 30 років.

За даними розвідки, крім трьох мотострілкових дивізій, однієї повітряно-десантної дивізії та однієї бригади морської піхоти, які постійно дислокуються в західному регіоні РФ, до кордонів України перекинуто понад 60 мотострілкових і танкових батальйонів, близько 10 ракетних дивізіонів «Іскандер» і понад 30 артилерійських та реактивних артилерійських дивізіонів.

Цей контингент підтримують Військово-повітряні сили та Чорноморський флот, оснащений ракетами «Калібр». Росія організувала повне матеріально-технічне забезпечення силових груп, запровадивши додаткові підрозділи управління та тилу. Крім цього, в EFIS зазначають, що в Білорусі на навчаннях перебувають/перебували 20 тисяч військовослужбовців РФ, у тому числі з трьох повітряно-десантних дивізій і всіх повітряно-десантних бригад. Росія може й надалі тримати ротаційне угруповання військ у Білорусі.

Новини від “То є Львів” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.