Львів у кіно: які фільми цьогоріч знімали у нашому місті

logo


Режисер Ігор Висневський обрав місцем зйомки саме той будинок, у якому свого часу жила родина Франка, а тепер функціонує присвячений йому музей. Ролі у фільмі виконують В’ячеслав Довженко, Ахтем Сеітаблаєв, Надія Левченко, Ірина Кудашова, Яна Коверник, Максим Донець, Андрій Федінчик, Роман Куліш.

"Інший Франко"/Facebook"Інший Франко"/Facebook"Інший Франко"/Facebook"Інший Франко"/Facebook"Інший Франко"/Facebook

“Київська зірка 2”

У серпні компанія “Сторітеллерз” та творці серіалу “Школа” знімали у Львові інший молодіжний серіал “Київська зірка 2”, що покликаний показати розмаїття краси України. Герої фільму подорожують великими містами України, розгадуючи у дорозі квест, який їх приводить до Львова.

“План “А”

У жовтні знімальним майданчиком стала вулиця Лесі Українки на ділянці від Друкарської до Підвальної. Там знімали історичний трилер під назвою «План «А», який розповідає про Голокост євреїв у період Другої світової війни. Декораціями до сцен про єврейське гетто стали руїни колишнього винзаводу на Погулянці. 

“План “А” – це історія про групу євреїв, що вижили після Голокосту і запланували отруїти водну систему Німеччини, вбивши 6 млн німців.

Режисерами та сценаристами фільму є Йоав Пас та Доран Пас. Творцями фільму є німці та ізраїльтяни.

Євгена Кравса/ZAXID.NETЄвгена Кравса/ZAXID.NETЄвгена Кравса/ZAXID.NETЄвгена Кравса/ZAXID.NETЄвгена Кравса/ZAXID.NETЄвгена Кравса/ZAXID.NETЄвгена Кравса/ZAXID.NET

“Кава з кардамоном”

У жовтні у Львові та на Львівщині відбулися зйомки тизеру для серіалу “Кава з кардамоном” за романом львівської письменниці Наталії Гурницької “Мелодія Кави у тональності кардамону”. Це буде 8-серійна історична драма, в центрі якої заборонене кохання одруженого польського шляхтича Адама та юної української сироти Анни. Історія любові розгортається на тлі революції 1848-1849 рр., більш відмої як “Весна народів”.

Зйомки відбувались у готелі “Жорж”, Будинку вчених, Музеї етнографії та художнього промислу, палаці Потоцьких, Домініканському соборі, а також у Брюховицькому лісі та на території Підгорецького замку. Головні ролі у серіалі виконають польський актор Павел Делонг та українська акторка Олена Лавренюк. Тизер серіалу глядачі зможуть побачити уже наприкінці цього місяця, а зйомки самого серіалу розпочнуться приблизно через півроку.

"Кава з кардамоном"/Facebook"Кава з кардамоном"/Facebook"Кава з кардамоном"/Facebook"Кава з кардамоном"/Facebook"Кава з кардамоном"/Facebook

Нагадаємо, 032.ua публікував добірку останніх кінопрем’єр жовтня.

Також кореспондент сайту 032.ua побував на прем’єрі документальної трагікомедії “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” та підготував матеріал про те, чому варто піти на цей фільм.