Львів виділить 60 мільйонів гривень на будівництво школи у Малехові

logo


Сьогодні, 5-го листопада, ЛКП “Рембуд” провело тендер на будівництво школи у населеному пункті Малехів, що поблизу Львова.

Перемогу в тендері здобуло ТОВ «Салон “Архітектура.Будівництво.Дизайн” запропонувавши збудувати навчальний заклад за 60,3 мільйонів гривень, пише сайт 032.ua з посиланням на портал електронних закупівель Prozorro.

Скрін шот з сайту Прозоро

У технічному завданні мовиться, що будівництво школи триватиме до 31-го грудня 2019 року. До цього терміну підрядник має виконати більшу частину запланованих робіт, зокрема, збудувати стіни, облаштувати водопостачання та водовідведення, опалення та вентиляцію, провести усі внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи.

Головний інженер ЛКП «Рембуд» Андрій Демчина розповів журналістам видання zaxid.net, що школу будуватимуть на місці довгобуду, який знесли у 2016 році.

“Школу почали будувати ще у 2007-2008 роках і зупинили роботи. У 2016 році ми провели тендер на добудову школи, але після проведеного обстеження виявили, що під дією атмосферного повітря будівля зруйнувалась. Тому довелось усе демонтовувати, розривати угоду з підрядником, коригувати договір та оголошувати новий тендер”, – сказав Демчина.

Зазначимо, що за даними ЄДР, ТОВ «Салон “Архітектура.Будівництво.Дизайн” було створене у лютому 2007 року. Власником та керівником компанії є Потюк Максим Борисович.

Нагадаємо, що міський голова Львова Андрій Садовий ще у 2016 році пообіцяв виділити з міського бюджету кошти на будівництво школи, дитячого садка та амбулаторії в Малехові, в обмін на доступ до Грибовицького сміттєзвалища для проведення процесу рекультивації.