Львів відсвяткує День Незалежності парадом трамваїв та найбільшим фолк-фестивалем

logo


Люди збираються на головній площі міста.

На головній площі Львова біля пам’ятника Шевченку збираються люди, які о 10-й ранку разом із усією Україною виконуватимуть гімн України, передає кореспондент ТСН Наталя Волосацька.

Люди святково вбрані і у піднесеному настрої. Кажуть, єдине чого їм нині бракує до повного щастя – миру та спокою.

“Сьогоднішній день – велике свято для мене, оскільки я ровесник незалежної України, я такий самий як вона, навчаюсь, зростаємо разом. Сьогоднійній день має показати нам, наскільки ми є соборними, єдиними ну і звичайно задуматись про помилки, які були створені в цій невеликій історії щоб в майбутньому їх не повторювати”, – про це говорить один з львів’ян.

Щодо святкових подій, то у полудня на львів’ян та гостей міста чекає парад давніх та сучасних трамваїв, люди зможуть здійснити таку собі мандрівку у минуле. Також сьогодні стартує найбільший в Україні фольклорний фестиваль. На ньому колективи із різних куточків світу будуть демонструвати свої народні танці, співи та національну кухню.

Як відомо, у Києві24 серпня проводять найбільший за всі роки Незалежності парад. Як Україна святкувала свою свободу протягом років дізнавайтесь у матеріалі: 25 років Незалежності

ТСН. Ранок
Сьогодні, 09:25

Урочисті заходи нині триватимуть, ясна річ, не лише в столиці. За всім, що відбуватиметься на теренах країни, в Дніпрі, Львові, Маріуполі і контрольно-пропускнму пункті “Чонгар” стежитимуть наші кореспонденти.