Львів здобув міжнародну нагороду за реконструкцію Двірцевої площі

logo


image

ITDP відзначив реалізацію площі Двірцевої та розвиток сталої мобільності у місті

Львів отримав міжнародну відзнаку від Інституту транспортної політики та політики розвитку (ITDP) за розвиток сталої мобільності, зокрема, за успішно реалізований проект реконструкцію площі перед Головним залізничним вокзалом. Офіційне вручення відзнаки відбудеться 25 лютого у режимі онлайн, пише Захід.нет.

Як йдеться на сайті Transformative Urban Mobility Initiative, Львів подав заявку на нагороду за розвиток сталого транспорту, базуючись на досягненнях у реконструкції площі Двірцевої, що навпроти вокзалу, а також за реалізацію Плану стійкої міської мобільності, просуванні громадського транспорту та розвитку велосипедної інфраструктури.

Церемонія нагородження ITDP відбудеться 25 лютого. Під час церемонії відзначать два міста: Джакарту (Індонезія), що здобула основну нагороду, та Львів, що отримав почесну відзнаку. Саме ініціативи зі сталого розвитку транспорту цих міст вирізнялись серед інших, що подали заявки на цю нагороду.

Начальник транспортного управління Львівської міської ради Орест Олеськів отримає почесну відзнаку 2021 року від імені міста під час онлайн-нагородження 25 лютого.

Transformative Urban Mobility Initiative – це глобальна ініціатива щодо впровадження сталого розвитку мобільності. TUMI підтримує транспортні проекти у всьому світі і дає можливість політикам трансформувати міську мобільність.

Кожного року спеціальний комітет обирає міста, які реалізувало інноваційні транспортні проекти, оцінюючи прогрес у розвитку. Транспортні стратегії, які отримають нагороду, визначають такими, що здатні покращити мобільність, безпеку та доступ для усіх учасників руху та зменшити викиди парникових газів від транспорту.

У 2020 році цю нагороду отримало індійське місто Пуна, а у 2019 – місто Форталеза, що у Бразилії.

Нагадаємо, у лютому 2020 року у Львові затвердили План сталої мобільності – стратегічний документ, план розвитку міста у транспортній галузі.

Новини від “То є Львів” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.