Львів зустрів чемпіонів Євроліги з волейболу

logo


Гравці Збірної України з волейболу повернулися в Україну з тріумфом. Чоловіча збірна України з волейболу вперше в історії України виграла Євролігу.

Родичі та друзі, а ще запеклі шанувальники зустріли спортсменів одразу в аеропорту ввечері 3 липня. Вітали переможців гучними оплесками, дарували квіти і фотографувалися.

«Дуже радий і гордий за команду, за гравців, які зібралися разом і зробили таку велику роботу і зуміли здобути успіх уже з першого разу», – діліться враженнями Угіс Крастіньш, головний тренер збірної України із волейболу

Олексій Клямар, гравець збірної України із волейболу, розповідає про медаль: «Це дуже таки почесна медаль. Це Європейська федерація видає такі медалі. Тому, в принципі, можна сказати, що вона ексклюзивна».

«Два місяці готувалися, йшли до того. Втомлені, виснажені, звичайно. Йшли тільки до перемоги», – каже гравець збірної України із волейболу Горден Брова.

На шляху до перемоги збірна України перемогла команду Данії. А у фіналі Євроліги українці грали з Македонією. “Синьо-жовті” взяли верх над суперниками із рахунком 3:1. Відтак завоювали перепустку до Світової ліги. До здобутку національної команди доклали зусиль і чотири гравці львівських «Кажанів» – Володимир Тевкун, Юрій Семенюк, Горден Брова, Євген Кісілюк. А очолює збірну наставник “вампірів” Угіс Крастіньш.