«Львівавтодор» обслуговуватиме ще 18 паркувальних майданчиків

logo


12:15 7 травня 2018 р.

У міськраді запевнили: «Львівавтодор» став переможцем конкурсу з визначення оператора 18-ти майданчиків для паркування, загальною кількістю 526 паркомісць».

Про це повідомили сьогодні, 7 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «Рішенням конкурсного комітету ЛКП «Львівавтодор» став переможцем конкурсу на земельні ділянки для паркування транспортних засобів на вулицях Стефаника (36 паркомісць), Стецька (23 паркомісця), Гребінки (18 паркомісць), Листопадового Чину (12 паркомісць), Підвальній (вісім паркомісця), Грушевського (24 паркомісця), Томашівського (дев’ять паркомісць), Менцинського (12 паркомісць), Просвіти (34 паркомісця), вулиці Володимира Великого (50 паркомісць), Пекарській (28 паркомісць), Джерельній (42 паркомісця), Клепарівській (36 паркомісць), Раппапорта (57 паркомісць), вулиці Княгині Ольги, 114 (17 паркомісць), Княгині Ольги, 108 (47 паркомісць) та Поліській, 2 (59 паркомісць)».

Прес-секретар «Львівавтодору» Олексій Хміль розповів: «Це 18 майданчиків для паркування, загальною кількістю 526 паркомісць. З них вісім паркувальних майданчиків у першій зоні паркування (центральна частина міста), а 10 – у другій».

Олексій Хміль доповнив: «Майданчики першій зоні паркування розпочнуть працювати з 1 липня 2018 року, а в другій – з 1 серпня 2018 року. На цих майданчиках буде встановлено 22 паркомати».

Прес-секретар «Львівавтодору» запевнив: «Щодо придбання семи паркоматів ми вже провели тендер і підписали договір із ТзОВ «СЕА Електротехніка». Це найсучасніші паркомати, на яких можна розраховуватися банківською карткою. На решта 15 паркоматів буде оголошено тендер».

Олексій Хміль також зазначив: «Зараз проводитимуться ремонтні роботи з облаштування паркувальних майданчиків нанесення розмітки, встановлення паркоматів, обгородження тощо. Також буде розроблено паспорти майданчиків за вищезазначеними адресами та погоджено їх з відділом управління превентивної діяльності головного управління національної поліції у Львівській області.

«Вартість паркування у першій зоні – 15 гривень, а в другій – п’ять гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.