«Львівавтодор» уклав контракт з австрійською компанію

logo
150409_lvivavtodor_uklav_kontrakt_z_avstrijskoju.jpeg


14:30 15 листопада 2017 р.

Компанія «iC consulenten» буде надавати консультаційні послуги в рамках проекту впровадження електронного квитка.

У Львівській міськраді повідомили в середу, 15 листопада: «Впровадження у Львові автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті (е-квиток) переходить на новий етап реалізації. Сьогодні, 15 листопада, відбулося підписання контракту між ЛКП «Львівавтодор» та компанію «iC consulenten» (Австрія), яка буде надавати консультаційні послуги в рамках проекту впровадження електронного квитка».

У міськраді також конкретизували: «Контракт підписали ЛКП «Львівавтодор», в особі директора Олега Берези і компанія «iC consulenten» (Австрія), в особі уповноваженого представника Пітера Войцінгера».

Директор «Львівавтодору» Олег Береза розповів: «Минулого року ми підписали угоду про залучення кредитних коштів для реалізації проекту автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті (АСОП). Оголосили перший етап відбору компаній, які претендують на впровадження електронного квитка у Львові. На сьогодні ми провели відбір компанії-консультанта. З трьох претендентів («Mott MacDonald» (Великобританія), «Egis» (Франція) та» iC» consulenten (Австрія), в результаті тендеру вибрано переможця – компанію «iC consulenten» (Австрія). Цю кампанію ми знаємо. Маємо хороший досвід співпраці з нею в інших проектах. Отож, сьогодні ми підписали контракт з технічним консультантом. Їхнє завдання в процесі реалізації проекту впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у Львові, одне з основних. Разом з ними ми будемо формувати технічне завдання, вимоги до тендерної документації. Разом з ними будемо обирати фірму, яка виграє тендер».

Олег Береза додав: «Також компанія «iC consulenten» формуватиме технічний звіт, який буде переданий на затвердження Європейському банку реконструкції та розвитку. А після цього вони нам допоможуть сформувати контракт з переможцем тендеру. На етапі впровадження електронного квитка консультант повністю буде здійснювати технічний контроль за дотримання нами, як замовником, і компанією, яка виграє тендер, – підрядником, вимог контракту. Буде формувати рахунки, акти виконаних робіт, для того, щоб ми могли їх оплачувати, відповідно до кредитної угоди».

Директор «Львівавтодору» також запевнив: До кінця цього року очікуємо провести процедуру формування технічного завдання і відбору за технічними характеристиками компаній-претендентів на участь в тендері. Після цього, коли завершимо етап відбору компаній за технічними параметрами, проведемо відбір за ціновими категоріях. А вже у березні 2018 року плануємо підписати офіційну угоду з переможцем і розпочати процес впровадження електронного квитка. Спочатку електронний квиток буде впроваджено на електротранспорті, потім автотранспорті».

Подробиці – на сайті прес-служби Львівської міськради.


А поділитися?