«Львівелектротранс» продасть на відкритому аукціоні рекламні площі на міських трамваях

logo
163267_lvivelektrotrans_prodast_na_vidkritomu_au.jpeg


Вперше у Львові рекламні площі на міських трамваях продадуть на публічному аукціоні.

ЛКП «Львівелектротранс» виставив 12 лотів у складі 90 трамваїв на публічний аукціон на платформі «Prozorro. Продажі». Як інформує прес-служба Львівської міськради, аукціон відбудеться у понеділок, 15-го січня.

До 14-го січня триватиме реєстрація учасників. Нові та капітально відремонтовані трамваї віддавати під рекламу не планують.

Як розповів сьогодні на брифінгу радник міського голови Андрій Білий, у Львові є великий попит на розміщення реклами на трамваях. Торік, вже на 1 січня, усі рекламні площі на були розпродані. З реклами на транспорті ЛКП «Львівелектротранс» отримує щорічно близько 3 млн. грн. Цього року ці надходження планують збільшити до 7 мільйонів. Отримані кошти можна використати для купівлі 5-7 вживаних трамваїв, ремонту дахів, або заміни усіх аварійних опор.

За словами керівника відділу інформації та зв’язків з громадськістю «Львівелектротрансу» Івана Бондара, вартість оренди однієї рекламної площі планують збільшити з 3,5 тисяч в місяць до 7 тисяч.

«На платформі «Prozorro.Продажі» виставлено 89 одиниць трамваїв. Усі вони згруповані за певними лотами і передбачено три формати брендування рекламою. Перший – частковий формат (лише борти вагона) – ціна від 7 тис. грн. Другий – середній формат (борти разом з вікнами) – ціна від 12 тис. грн. Третє – повне брендування – ціна від 17 тис. грн», — розповів Іван Бондар.

Читайте також на нашому сайті:

На трасі «Львів-Шегині» водій мікроавтобуса на смерть збив мешканку Городка

За десять днів 2018-го у Львові евакуювали понад 25 автомобілів


А поділитися?Вам має сподобатись...