Львівоблрада відмовилася платити зарплату 75-річному ансамблю пісні і танцю Верховина

logo


image

А Дрогобич, де зараз прописаний КЗ ДМР «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина», не має для нього необхідних коштів.

Про це повідомив у Фейсбуці дрогобичанин Олег Дорка, пише Dailylviv.com. 

“Проблеми почались у 2015 році, коли на сесії Львівської обласної ради було прийнято рішення перевести ансамбль “Верховина” з обласного фінансування і передати Дрогобичу, – пише Олег Дорка. – Згодом було рішення про паритетне фінансування: 50 на 50. Тобто, 50% коштів, необхідних для функціонування ансамблю, надходить з міського бюджету Дрогобича, а 50% – з обласного.

Дрогобицька міська рада свої зобов’язання виконала! Ця ситуація вимагає розголосу і розуміння, найперше, керівництва Львівська обласна державна адміністрація, Львівської обласної ради та депутатів ЛОР.

Якщо зараз її не розв’язати, не знайти кошти, то творчий склад ансамблю просто може розлетітися і що тоді? Як потім знову зібрати людей?”

У коментарях з цього приводу Надія Дидик, зокрема, написала: “Яка показова ситуація, і вона непоодинока!!! Коли треба, то чиновники поважно, особливо в час виборів у “вишиванках патріоти ” висловлюються, обіцяють, пам’ятають, а тільки в крісло – і амнезія…..”