Львівщина посіла друге місце на спортивних змаганнях “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”

logo


Школярі зі Львівської області єдині зібрали повний комплект нагород — три призові місця

Львівщина посіла друге місце серед усіх областей України на спортивних змаганнях “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”. Призові місця вибороли три команди — одна команда чирлідерок та дві — волейболістів. Також школярі зі Львівщини стали єдиними, хто зібрав усі три призові місця — перше, друге та третє,повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький у п’ятницю, 21 червня.

На спортивних змаганнях “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” призові місця зайняли три команди школярів зі Львівщини:

команда чирлідерок Львівського Ліцею імені Івана Пулюя здобула “золото“, волейболістки Стрийського ліцею імені Андрія Корчакавибороли “срібло”, а команда волейболістів сокальської ЗШ №2 привезли з цих змагань “бронзу”. Львівщина посіла друге місце на спортивних змаганнях “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” – 01

Таким чином Львівщина посіладруге місце на “Всеукраїнських шкільних лігах“, та стала єдиною областю, учасники з якої зібрали всі три призові місця — перше, друге та третє.

“Дякую Президентові Володимиру Зеленському, який ініціював проведення цих змагань. Дякую команді Управління молоді та спорту Львівської ОДА, яка з перших днів проєкту робила усе, щоб наша область, яка була лідеркою у державі за кількістю шкільних команд, а їх у нас зареєструвалось 2875 (понад 35 тисяч учнів), була з-поміж кращих і на фінішіцього проєкту”, — додав Максим Козицький.

#Львівщина #спорт #діти #Новини Львівщини #школа