Львівщина повністю перейде на безготівковий розрахунок в маршрутках наступного року

logo


Львівщина повністю перейде на безготівковий розрахунок в маршрутках наступного року

Понад дві сотні автобусів на Львівщині обладнали валідаторами. Це для того, щоб пасажири могли розрахуватись банківською карткою.

Львівщина повністю перейде на безготівковий розрахунок в маршрутках наступного року

Читайте
також

Про це повідомляє Львівська хвиля.

Нову партію валідаторів встановили в автобусах Перемишлянського та Сокальського напрямків, а також на маршрутах Львівського району.

Раніше валідатори вже встановили на Рава-Руському, Самбірському та
Турківському напрямках.

Щонайменше до кінця року буде діяти перехідний період, коли розрахуватися за проїзд можна також готівкою. У наступному році Львівщина повинна повністю перейти на безготівковий розрахунок.

Читайте також

Головні статті

18:54

Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не
обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.

Новини28.08.2023

09:05

Українські лікарі, які рятують сотні життів, більше не будуть відзначати професійний день із тими, хто щодня вбиває мирне населення. 27 липня – це новий день, коли українці віддаватимуть шану героїчним медикам, хоробрим і незламним, які щодня під сиренами та вибухами рятують інших.

27.07.2023

21:36

Цю тижневу аналітику можна зробити із колажу фотографій. Фотографій як світової, так і української політики.

Новини19.06.2023

20:30

Нам приємно підбивати проміжні підсумки наших прогнозів.
Оскільки той загальний тренд, який вимальовується і реалізовується у ситуації, не лише дає приводи для оптимізму, а й дозволяє моделювати найнесподіваніші версії, які, як упродовж уже 11 місяців нашої роботи були нами описані, неодноразово знаходили своє відображення у житті.

Новини05.06.2023