Львівщина вперше прийме Чемпіонат України з легкої атлетики

logo


Змагання відбудуться з 28 по 30 червня на стадіоні «СКІФ».

У Львові вперше за роки незалежності пройде Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, а також командний Чемпіонат України з
багатоборства серед дорослих та молоді. Змагання відбудуться з 28 по 30 червня на стадіоні «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського.

Участь у змаганнях візьмуть близько тисячі спортсменів з усіх областей України. Серед них – і найтитулованіші легкоатлети Юлія Левченко, Ірина Геращенко, Анна Рижикова, Марʼяна Шостак, Олег Дорощук, Андрій Проценко, Катерина Табашник.

Учасники змагатимуться у бігових та стрибкових дисциплінах, естафетному бігу,
видах метань та десятиборстві. Окрім нагород, вони боротимуться й за ліцензії на Олімпійські Ігри у Парижі.

Розклад змагань можна переглянути тут: https://drive.google.com/file/d/1hA0Nd8oYgXks5cqvvVyvRY0xMm-J5oLF/view?usp=sharing

Ще до повномасштабного вторгнення росії в Україну здійснили реконструкцію, легкоатлетичної складової, навчально-спортивного комплексу «СКІФ», яка тривала з 2018 до 2021 року. Кошторисна вартість проєкту – 13 мільйонів 245 тисяч гривень. Виконання робіт
фінансували спільним коштом Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. Роботи виконували на сучасному обладнанні PlanoMatic P703 – це повністю автоматизований укладач поліуретанової стяжки нового покоління, розроблений для облаштування професійних легкоатлетичних доріжок товщиною від 6 до 50 мм, а двошарова пом’якшена поліуретанова система, яка складається з гумового грануляту і кольорового каучуку (EPDM), відповідає всім вимогам сертифікації IAAF (Міжнародна федерація легкої
атлетики).

Реалізацію проєкту здійснювали управління капітального будівництва та управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації. В межах проєкту забезпечили облаштування спортивного покриття бігових доріжок і секторів для стрибків та метань, а також благоустрій території.

Також провели капітальний ремонт зони розминки стадіону, оскільки така вимога була обов’язковою для проведення чемпіонатів та Кубків України.

Сьогодні стадіон «СКІФ» Львівського
державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського є однією з основних баз для проведення тренувань та забезпечення якісної підготовки спортсменів національної збірної до змагань різного рівня, в тому числі чемпіонатів світу та Олімпійських Ігор.

«Стадіон СКІФ є унікальним, оскільки розташований на місці піщаного кар’єру та захищений від вітру зеленими насадженнями, а це забезпечує мінімальну похибку в результатах спортсменів-легкоатлетів та покращує їхні загальні показники.
Минулого року ми вперше прийняли командний Чемпіонат України з легкої атлетики, а тепер вперше приймаємо індивідуальний. Це все було б неможливо без реконструкції як цього об’єкта, так і багатьох інших: легкоатлетичний манеж навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ, стадіони в Самборі, Буську, Яворові, Стрию, Мостиськах.

Всюди, де є спроможність розвивати легку атлетику, ми поступово й методично створювали сучасні обʼєкти-магніти, які вже сьогодні виховують юних чемпіонів. Точно
вірю, що після нашої перемоги ми повернемося до цієї концепції розвитку галузі», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Голос Сокальщини на GoogleNews
Читати далі

Wednesday June 26th, 2024

Легкоатлет з Львівщини Роман Павлик виборов ліцензію на Паралімпійські Ігри в Парижі 

Tuesday June 25th, 2024

Збірна Львівщини посіла друге загальнокомандне місце на чемпіонаті України з легкої атлетики

Tuesday June 25th, 2024

Аліна Мельник з Львівщини – бронзова призерка етапу Кубку світу з художньої
гімнастики

Wednesday June 12th, 2024

Спортсмен зі Львівщини став віцечемпіоном Європи зі стрибків у висоту

Friday May 31st, 2024

Червоноградка Аліна Лістунова посіла 6 місце на міжнародному турнірі з легкої атлетики

Thursday May 2nd, 2024

Гімнастки Львівщини зібрали 19 нагород на чемпіонаті України

Tuesday April 30th, 2024

Учні ДЮСШ “Соколяни”
заняли призові місця на легкоатлетичному турнірі у Львові

Wednesday March 20th, 2024

В Червонограді відбувся міжобласний легкоатлетичний турнір

Wednesday March 13th, 2024

Герман Золотарьов з Львівщини завоював дві медалі з легкої атлетики на військових змаганнях у США

Tuesday February 27th, 2024

Збірна команда Львівської області виборола 17 медалей у Кубку України з легкої атлетики у
приміщенні