Львівщина з обласного бюджету підтримує підприємницьку ініціативу ветеранів

logo


У 2024 році Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області підсилює державну програму «єРобота».Основна мета – підтримка підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС), ветеранів війни та їхніх сімей. На це в обласному бюджеті передбачено 12 млн грн, кошти надаватимуться за двома напрямками: гранти та ваучери.

Про це поінформував департамент економічної політики Львівської ОВА під час засідання постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій.

Крім того, за інформацією департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА, у 2024році у межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області передбачено 5 млн грн для надання пільгових кредитів суб’єктам підприємництва, засновниками яких є учасники бойових дій та члени їхніх сімей. Кредити надаватимуть під 3% річних на 5 років з можливістю на 1 рік відтермінувати погашення суми основного зобов’зання. Ці кошти можна буде скерувати, зокрема, на виробничі витрати і придбання основних засобів.

«Підтримка з обласного бюджетупідприємницької ініціативи наших ветеранів – це мотивація для них започатковувати власну справу, перекваліфіковуватися і мати роботу.

Переконаний, в подальшому системна підтримка ветеранського підприємництва матиме вагомий позитивний вплив на економіку області та соціальну інтеграцію ветеранів. Це один з наших пріоритетів», – підкреслив голова комісії Юрій Раделицький.