Львівська адвокатка Валерія Коломієць стала заступницею міністра юстиції

logo


Вона спеціалізується на кримінальному праві та правах вразливих груп.
Фото: Валерія Коломієць/Фейсбук

Фото: Валерія Коломієць/Фейсбук

Учора, 11 вересня, Кабінет міністрів України проголосував за призначення 32-річної львів’янки Валерії Коломієць на посаду заступниці міністра юстиції Дениса Малюськи. Про це повідомляє пресслужба уряду.

Валерія Коломієць працювала у сфері кримінального права. Була регіональною координаторкою команди протидії порушенням прав вразливих груп у Львівській області. Також співпрацювала з відділом спеціальних проваджень Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини за дорученням, була судовою коментаторкою у проєкті «Суд людською мовою».

Також Валерія Коломієць викладала на магістерській програмі з прав людини УКУ захист прав людини у кримінальному процесі.

До призначення Валерія Коломієць була партнером практики кримінального правового захисту та адвокаткою в Адвокатському об’єднанні «Бачинський, Коломієць та партнери». Раніше працювала в юридичній компанії «Лігалейд».

Нагадаємо, львів’янка Любомира Мандзій стала заступницею міністерки освіти, а головний архітектор Львова Юліан Чаплінський збирається на роботу у міністерство розвитку громад і територій.