Львівська філармонія започатковує новий партнерський проєкт в німецькому Бамберзі

logo


12 листопада в рамках партнерства із Міжнародним фестивалем сучасної музики «Контрасти» в Німеччині пройде фестиваль «19-ті Дні нової музики в Бамберзі». Концерт матиме назву «Українські музи не мовчать» та пройде в рамках антикризового проєкту Львівської філармонії«Україна. Музи не мовчать», що спрямований на підтримку професійної діяльності українських музикантів, що залишаються в країні під час повномасштабного вторгнення.

У програмі звучатимуть твори Дениса Бочарова, Сальваторе Шарріно, Леоніда Грабовського, Лучано Беріо,Віталія Вишинського, Богдана Сегіна, Анастасії Лозової, Дьордя Куртаґа, Олени Ільницької, а також пройдуть світові прем’єри спеціально створених на замовлення ансамблевих творів молодих українських композиторів Даніїла Гетьмана та Юрія Пікуша.

Виконавці:

«Ensemble Nostri Temporis» у складі:

Наталія Кожушко-Максимів, флейтаАндрій Павлов, скрипкаНазарій Стець, контрабасДмитро Таванець, фортепіано

«Контрасти», Міжнародний фестиваль Львівської національної філармонії відтепер – партнер Бамберзького фестивалю в Україні

Реалізація цієї ідеї продовжиться в майбутньому: у Львівській філармонії очікують на приїзд німецьких музикантів на ювілейний 30-й фестиваль поєднати з візитом у відповідь у майбутньому. За допомогою Фонду Фрідріха Баура німецький фестиваль зміг присудити дві композиторські премії молодим композиторам з України та запросити ансамбль зі Львова для виконаннясвітових прем’єр нових творів у рамках 19-х Днів нової музики.

Як відомо, музична асоціація в Бамберзі організовує концерти з новою музикою з 1986 року – до 2010 року під керівництвом композитора та нинішнього почесного голови Горста Лозе, а у 2011 році – диригента Маркуса Ельснера. Найважливішою подією асоціації є Бамберзькі дні нової музики , які відбуваються кожні два роки.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.