Львівська футзальна «Енергія» вирвала нічию за 13 секунд до завершення матчу з «Продексімом»

У 9-му турі національної першості львівська «Енергія» приймала чинного чемпіона України. На своїй території підопічні Валерія Легчанова зустрілися із херсонським «Продексімом».

Протистоянням цих двох команд ніколи не бракує «перцю». Гаряче на паркеті було і цього разу. На 5-ій хвилині капітан господарів Степан Струк замкнув передачу від Олега Легендзевича і вивів «зелено-білих» уперед. Однак цей гол лише розворушив херсончан. Паритет відновив Ланко, після того, як Фумаса подав з аута.

Степан Струк зазначив: «Початок матчу нам вдався, ми забили. Але потім суперники перехопили ініціативу. Далі – стандарт. Нам не вистачило концентрації».

А під завісу першого тайму – ще одна прикрість. Роніньйо пройшов флангом, відпасував на Фумасу, а той переправив м’яча у сітку – 2:1 на користь «мельників». Наставник «енергетиків» Валерій Легчанов каже: «Перший тайм нам не вдався, в голові багато зайвого. В нас є проблеми: травмовані, команда функціонує не в такому форматі, як потрібно. Треба зрозуміти, куди ми рухаємося».

Далі перевага «Продексіму» зросла ще більше завдяки Зваричу. Він вихором промчав крізь володіння «енергетиків», залишив позаду голкіпера львів’ян і вразив уже порожні ворота. Попри те, що його команда вела у рахунку, наставник гостей Карлос Барбоза не міг знайти собі місця. Як виявилось потім – недаремно.

Коли до завершення поєдинку залишалося 13 секунд, «Енергія» поступалася із рахунком 1:3. Але далі сталося щось неймовірне. Олег Легендзевич спершу скоротив відставання «зелено-білих». А за 2 секунди до фінальної сирени зробив точну передачу на Кузя. І той залишає свій автограф у воротах «Продексіму». Перемога вислизнула з-під носа херсончан.

Гравець «Продексіму» Фумаса поділився враженнями: «Що я можу сказати? Це удача «Енергії». Ми до кінця боролися, грали до кінця, до останнього м’яча. Отримали останню атаку і пропустили».

«Енергетик» Тарас Кузь додає: «Не без частки везіння! Теж треба реально дивитись на речі. Але, напевно, ми це везіння заслужили. Нам тренер завжди говорить: удачу ми можемо заслужити тільки своєю роботою. Значить, ми робили щось правильно».

Зараз львів’яни посідають п’яту сходинку у таблиці Екстра-ліги. А вже цієї п’ятниці, 30 листопада, на них чекає гра з рівненським «Кардиналом».