Львівська газета «Експрес» змушена розпочати першу попереджувальну акцію протесту

logo
161362_lvivska_gazeta_ekspres_zmushena_rozpochat.jpeg


Одна із найбільших україномовних видань заявила про блокування розрахунків, розповсюдження газет та договору від Державного підприємства «Укрпошта». Як інформують у тижневому номері від 28 грудня 2017 року, на сьогодні немає жодної гарантії, що люди, які оформили передплату на газету «Експрес» на 2018 рік, отримають її на початку січня, і саме тому, 4 січня 2018 року, через майже чотири роки після Революції Гідності, журналісти газети «Експрес», змушені розпочати першу попереджувальну акцію протесту.

Одна із тижневих сторінок газети вийшла із такими словами:

Слова, які ВОНИ, мабуть, хотіли б прочитати про себе у газеті «Експрес»:Петро Олексійович Порошенко, Володимир Борисович ГройсманМудріДалекоглядніГеніальніНайдосвідченішіКришталево чесні й непідкупніІдеальніСонцесяйніЛюди з великої літери

ватажки епохи самостійностіЯскраве світло в темряві дійсностіусепереможні сталеві полководціі, звісно, правителі, Богом дані Україні.

Ви, Петре Олексійович і Володимире Борисовичу, –Наша честь і совість,Наш дороговказ,Наш авангард,Ви ведете нас до Великої Перемоги!Слава! Слава! Слава Вам!


А поділитися?