Львівська громада виграла суд проти забудови у сквері на вулиці Кульчицької, 18

logo


7 жовтня, у Восьмому апеляційному адміністративному суді відбувся розгляд скарги Львівської міськради проти ТзОВ “Спортивний клуб Сокіл”, яке висловило бажання звести на місці скверу готель, офісні приміщення, заклади громадського харчування, паркінги та спорткомплекс.

Кореспондент сайту 032.ua поспілкувався із адвокатом Володимиром Піцикевичом, який представляє інтереси львів’ян у справі проти забудови скверу на вул.Кульчицької, 18 у Львові спорткомплексом з готелем та офісними приміщеннями.

За словами адвоката, потенційний забудовник подав позов до суду першої інстанції проти Львівської міськради та виграв його. Міська влада, натомість, подала апеляційну скаргу, яку було частково задоволено 7 жовтня.

“Восьмий апеляційний адміністративний суд скасував рішення суду першої інстанції та закрив провадження у справі. Таким чином, ухвала міської ради, якою було підтримано місцеву ініціативу щодо надання статусу скверу по вул. Кульчицької, 18 є чинною. Громада вітає таке рішення суду”, – зазначив Володимир Піцикевич.

Разом із тим, потенційний забудовник ТзОВ “Спортивний клуб “Сокіл” зберігає за собою право ініціювання нових судових проваджень. Відтак, місцевій громаді необхідно ще більше мобілізуватись.

Нагадаємо, раніше сайт 032.ua розповідав деталі конфлікту, який виник навколо простору на вулиці Кульчицької, 18 у Львові.