Львівська лікарня отримала нове обладнання

logo


14:10 20 грудня 2017 р.

У середу, 20 грудня, у Львівській обласній клінічній дитячій лікарні «Охматдит» презентували нове медичне обладнання для стерилізаційної кімнатияке допоможе підвищити рівень безпеки пацієнтів, збільшити пропускну здатність лікарні та уникнути розповсюдження нових хвороб.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Директор департаменту охорони здоров’я Львывської ОДА Ірина Микичак наголосила: «Насамперед хочу подякувати вам за вашу небайдужість. Завдяки вашому фонду ми маємо добру подію – відкриття стерилізаційної. Це важливо не тільки для лікарні, а й для всієї медицини Львівщини. Вперше у Львівській області надана така суттєва допомога. Адже, коли визначені пріоритети, то правильно розподіляються кошти. Повторюю, насправді це питання безпеки. Відкриття стерилізаційного центру – дуже важливий крок, не потрібно зупинятись на цьому, а розвиватись та вдосконалюватись. Також це є прикладом державно-приватного партнерства. Ліфти, протипожежна сигналізація та такі стерилізаційні центри основа безпечної лікарні та необхідність для того, щоб пацієнт отримував якісну медичну допомогу».

В облдержадміністрації також поінформували: «Грантову допомогу у сумі чотири мільйони 263 тисяч 676 гривень надала німецька благодійна організація «Ein Herz für Kinder». На ці кошти закупили паровий стерилізатор для інструментів, матеріалів, текстилю в медичному закладі, пакувальну машину, систему водопідготовки, меблі з нержавіючої сталі, а також налобний освітлювач для отоларинголога».