Львівська лікарня увійшла в десятку найкращих медзакладів України

logo


image

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова увійшла у топ-10 найкращих медзакладів в Україні, що надають спеціалізовану допомогу.

Про це повідомили у самій лікарні на сторінці у Facebook.

Детальніше

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова та Львівський обласний перинатальний центр увійшли у топ-10 кращих закладів спеціалізованої медичної допомоги в Україні за версією «PUBLIC HEALTH».

«PUBLIC HEALTH AWARDS» — перша всеукраїнська медична відзнака для активних, прогресивних команд медичних закладів та лідерів у сфері охорони здоров’я, які прагнуть вдосконалення якості надання медичної допомоги в країні.

Головна медична подія України нещодавно відбулася у Києві у Міжнародному виставковому центрі. До столиці з’їхалися провідні колективи із різних медичних закладів України.

Інші новини про лікарні України

У мережі поскаржилися на систему охорони здоров’я в місті Маріуполі. Як зазначається, лікарі звільняються з медзакладів, адже не витримують навантаження.
У Міністерстві охорони здоров’я перенесли повний перехід з паперових лікарняних на електронні, котрий мав розпочатися з 1 вересня.

У Харківському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та сімей “Гармонія” трапився спалах кишкової інфекції.