Львівська мерія має намір відновити гірськолижну базу у парку «Знесіння»

logo


Львівська міська рада викупить в обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» гірськолижну базу в парку «Знесіння». За таке рішення проголосували депутати міськради під час засідання сесії 19 вересня.

Як йдеться у пояснювальній записці до ухвали, місто викупить у товариства «Динамо» три приміщення з метою реконструкції гірськолижної бази на вул. Чернеча Гора, 3 та створення якісних умов для навчально-тренувального процесу. Площа цих приміщень становить 44 м², 255,7 м² та 119,8 м².

Зазначимо, що рішення сесії – лише перший крок до процедури викупу приміщень, фактично декларація намірів. У подальшому після проведення оцінки приміщень визначать їхню вартість. Протягом трьох найближчих місяців міське управління молоді та спорту має підписати договір купівлі-продажу з товариством «Динамо».

Гірськолижна траса «Динамо» протяжністю близько 300 м розташована у парку «Знесіння». Цей схил був спеціально обладнаний для тренувань для всіх видів зимового спорту. Нині траса належить спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву обласного товариства «Динамо».