Львівська мерія планує порахувати пасажиропотік в усьому громадському транспорті

logo
153647_lvivska_merija_planue_porahuvati_pasazhir.jpeg


Львівська мерія планує порахувати пасажиропотоки у всьому міському громадському транспорті. Про це під час наради з перевізниками 28 листопада заявив заступник міського голови Сергій Бабак.

Сергій Бабак зазначив, що нинішня автобусна мереж сформована з урахуванням запитів мешканців. Однак підрахунок пасажиропотоків дозволить дослідити, куди і коли найчастіше їздять пасажири, які маршрути є більш популярними тощо.

За словами Бабака, для цього планують залучити компанію, яка зможе професійно і якісно порахувати пасажиропотоки. «Нам також важливо правильно розробити технічне завдання для підрахунку, щоб отримати максимум інформації», – сказав Бабак.

Скільки коштуватиме такий підрахунок та коли саме його проведуть, у мерії наразі не повідомляють.

Однак уже зараз ЛКП «Львівелектротранс» у тестовому режимі встановило обладнання для підрахунку пасажиропотоку в трамваї та тролейбусі, а АТП-1 – у трьох атвобусах.

Зазначимо, що підрахунок пасажиропотоку, як правило, дозволяє скоригувати транспорту мережу міста, ліквідувати непопулярні маршрути або впровадити нові там, де вони потрібні. Нинішня схема маршрутів громадського транспорту була впроваджена в 2012 році, однак з того часу зазнала значних змін – додались нові маршрути, більшість маршрутів змінили схеми. За цей час у Львові збудували десятки нових житлових комплексів, відкрились нові торгові центри, що значно впливає на пасажиропотік. Однак пасажиропотік у місті не рахували.


А поділитися?