Львівська мерія продала віллу на вул. Коновальця пов’язаній з Дубневичами компанії

logo
221658_lvivska_merija_prodala_villu_na_vul_konov.jpeg


Віллу на вул. Євгена Коновальця, 88 продали за 4 млн грн компанії, що пов’язана з нардепами Богданом та Ярославом Дубневичами. Управління комунальної власності Львівської міськради провело аукціон з продажу приміщення у вівторок, 16 жовтня.

На аукціон виставили нежитлові приміщення підвалу, першого поверху та мезоніну загальною площею 250,8 м2. Стартова ціна лоту становила 1,9 млн грн, однак під час аукціону зросла до 4 млн грн.

За купівлю вілли на аукціоні змагались 13 учасників. З кінцевою ставкою у 4000100 грн (615 доларів/м2) на аукціоні перемогло ТзОВ Виробниче підприємство «Будінвест».

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, кінцевими бенефіціарними власниками підприємства є Віктор Коць та Ігор Миколайчук. Миколайчук є помічником нардепа Ярослава Дубневича, а Коць був помічником Ярослава Дубневича у минулому скликанні.

Як повідомляли «Наші гроші. Львів», у 2005 – 2012 роках співвласниками «Будінвесту» разом з Ігорем Миколайчуком та Віктором Коцем були Богдан та Ярослав Дубневичі.

Додамо також, що Ігор Миколайчук та Віктор Коць є також бенефіціарними власниками ТзОВ «АрхіБуд». Ця компанія відома львів’янам через скандальне будівництво готелю біля «Знесіння».

Нагадаємо, що віллу на вул. Євгена Коновальця, 88 управління комунальної власності Львівської міськради намагалось продати не перший рік, однак через відсутність охочих придбати приміщення аукціони не відбувались. Цей будинок зведений на початку ХХ ст. як вілла львівського скульптора та архітектора Михайла Маковича. Вілла є пам’яткою архітектури місцевого значення.


А поділитися?