Львівська міськрада продала ділянку в промзоні на Підзамчі за 4 млн грн

logo


Львівська міськрада продала ділянку в промзоні на Підзамчі за 4 млн грн

фото ЛМР

Йдеться про 0,3 га землі на вул. Ковельській у районі Підзамчі

Управління земельних ресурсів Львівської міської ради продало комунальну ділянку у промисловому районі Львова за 4 млн грн. Землю купив львівський підприємець Степан Валько.

Йдеться про продаж 0,3 га землі на вул. Ковельській,що в районі Підзамча. Ділянка належить до земель промисловості та призначена для розміщення та експлуатації будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної промисловості

Востаннє ділянку виставили на продаж 29 квітня зі стартовою ціною 3,9 млн грн. Аукціон провели 28 травня на сайті електронних торгів Prozorro. Продажі. Участь у торгах взяли двоє покупців – підприємець СтепанВалько та ТзОВ «Профі ОВ». Найвищу ціну – 4 млн грн – запропонував Степан Валько. При цьому, його пропозиція відрізнялась від конкурента лише на одну гривню.

За даними аналітичного порталу YouControl, Степан Валько зареєстрований у Львові на вул. Патона та з 2003 року займається бізнесом, пов’язаним із вантажним автотранспортом. Також йому належать компанії «Екструзія», що займаєтьсявиробництвом пластмаси, ТзОВ «Москітні сітки» та ТзОВ «Валько».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми