Львівська міськрада схвалила кредити на 300 млн грн поза порядком денним

logo


Львівська міськрада утворила комісію для проведення оцінки придатності будівель для розміщення тимчасових шпиталів

«Львівтеплоенерго» і «Львівводоканал» отримають по 150 млнгрн кредиту для модернізації обладнання

У четвер, 4 липня, на засіданні Львівської міської ради депутати погодили двом комунальним підприємствам — “Львівтеплоенерго” і “Львівводоканал” взяти кредити по 150 мільйонів гривень кожному. Ці гроші підприємства планують використати для оновлення свого обладнання.

Про це пише Четверта студія зпосиланням на Львів.медіа.

Проєкти ухвал оприлюднили за день до сесії

Зазначимо, що проєкти ухвал про надання дозволу на отримання кредитів оприлюднили вечір 3 липня, тобто за день до пленарного засідання. Згідно з регламентом депутати розглядають питання затвердженні у порядку денному не пізніше, як за 10 днів до початку сесії. Відповідно,ці питання не були включені до нього, а міський голова Львова Андрій Садовий висунув їх, як додаткові питання з проханням проголосувати їх на початку сесії. Перед прийняттям рішення проєкти ухвал повинні підтримати профільні комісії, але під час обговорення заступник голови комісії фінансів Віталій Троць наголосив, що 4 липня вранці їхня комісія розглядала лише чорнові варіанти ухвал та не підписала їх. Натомість мер акцентував на терміновості їх прийняття.

“Там є один нюанс – великийліміт грошей. Якщо ми зараз проголосуємо, то я цю ухвалу негайно підпишу, щоб можна було вже сьогодні звернутися. Вибачте, під 5%, то це гріх не брати. Таких кредитів немає сьогодні”, — зазначив міський голова Андрій Садовий.

Коментарі

Позначки: Андрій Садовий, ЛКП «Львівводоканал»,Львівтеплоенерго