Львівська міськрада сприятиме в організації медкомісій для призовників

logo


У Львові проведуть ряд заходів з питань відбору громадян на військову службу за контрактом у 2019 році.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 22 березня, під час засідання виконавчого комітету, інформує 032.ua.

В рамках втілення заходів, працюватимуть декілька установ, зокрема районні адміністрації Львова сприятимуть у роботі постійно діючих позаштатних лікарських комісій львівських військових комісаріатів, а також – спільно з районними військкоматами інформуватимуть населення міста про службу за контрактом.

Щодо департаменту житлового господарства та інфраструктури, то його представники займатимуться розміщенням друкованих довідників із інформацією щодо служби за контрактом у громадському транспорті Львова: автобусах, маршрутках, трамваях і тролейбусах.

Читайте також: На Львівщині військкомати готуються до призову юнаків

У закладах середньої освіти відтепер проводитимуть інформаційно-роз’яснювальні роботи щодо військово-патріотичного виховання допризовної молоді та з питань проходження військової служби за контрактом.

Цим займатиметься департамент гуманітарної політики мерії Львова разом із районними військовими комісаріатами. Також цей департамент забезпечить медичний огляд усім мешканцям Львова, які є кандидатами на військову службу за контрактом, у визначених закладах охорони здоров’я міста.