Львівська міськрада затвердила комплекс заходів у межах програми «Львів 2020: Фокус на культуру»

logo


Виконавчий комітет Львівської міськради 7 лютого затвердив комплекс заходів у межах реалізації програми «Львів 2020: Фокус на культуру».

За інформацією прес-служби Львівської міськради, таке рішення було прийняте з метою створення системного підходу до трансформації культурної екосистеми міста Львова.

«Цей рік є дуже знаковим для Львова, оскільки є проголошеним з фокусом на культуру. Раніше ми приймали відповідну ухвалу, де визначали загальні рамки подій, заходів, які відбуватимуться цього року. На виконання цієї ухвали ми приймаємо рішення виконавчого комітету про комплекс заходів у межах «Львів 2020: Фокус на культуру». Головний акцент, який ми ставимо, – культура має бути у всіх галузях, що стосуються мешканця Львова та гостя нашого міста», – розповів заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

За його словами, у місті буде сформовано наглядову раду, правління Фокусу на культуру. Її головою буде Юрій Єжи Онух – відомий художник, куратор. Також до ради увійдуть Олеся Островська-Люта (культурологиня, очільниця «Мистецького арсеналу»), Василь Косів (переможець BookForum Best Book Award, доктор мистецтвознавства), Наталія Дзюбенко (одна з найвідоміших менеджерів культури), Омелян Ощудляк (журналіст, продюсер, режисер) та Остап Процик (експерт у сфері медіа та комунікацій, засновник Львівського медіафоруму).

Окрім того, міська рада має визначити 12 робочих груп, у межах яких буде впроваджено активну діяльність. Йдеться про благоустрій, транспорт, сферу послуг, художню культуру, спадщину, освіту, фундаментальні дослідження, громадські простори і парки, туризм, інклюзію, культурну дипломатію та економіку.