Львівська міськрада звільнила комунальні підприємства від сплати земельного податку

logo


У четвер, 21 грудня, Львівська міськрада звільнили від сплати у 2018 році земельного податку комунальні підприємства та міські шляхово-ремонтні підприємства. За відповідну ухвалу під час засідання сесії проголосували 56 депутатів.

«До Львівської міської ради надійшли звернення львівських комунальних підприємств щодо звільнення у 2018 році від сплати земельного податку. Департамент житлового господарства та інфраструктури, як уповноважений орган, підтримав клопотання підпорядкованих йому комунальних підприємств щодо надання їм відповідних пільг», – мовиться в пояснювальній записці до ухвали.

Згідно з ухвалою, ЛМР звільнила від сплати земельного податку «Львівводоканал» на суму 3,96 млн грн, «Львівтеплоенерго» – 3,69 млн грн, «Залізничтеплоенерго» – 513 тис. грн, «Львівелектротранс» – 1,99 млн грн, «Львівсвітло» – 120 тис. грн, АТП-1 – 423 тис. грн, «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» – 49 тис. грн, чотири шляхово-ремонтні підприємства на загальну суму 621 тис. грн, «Рембуд» – 342 тис. грн, ЛК Ремонтно-аварійне підприємство – 18,5 тис. грн, «Львівавтодор» – 48,7 тис. грн, а також «Львівське конференц-бюро» та ДП «Личаків-парк», сума земельного податку яких не вказана в ухвалі.

Крім того, іншою ухвалою депутати звільнили від орендної плати за земельні ділянки низку релігійних та благодійних організацій: релігійну громаду церкви Святого Духа УГКЦ на вул. Коперника, 36 (32 тис. грн); релігійну громаду Української православної церкви всіх українських святих Київського патріархату на вул. Миколайчука, 2-а; УГКЦ парафії Зіслання Святого Духа – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. Зеленій, 106 (7,6 тис. грн); місію «Центр студентського капеланства» УГКЦ на розі вул. Конотопської – вул. Природної (8 тис. грн); релігійну громаду УГКЦ мучениць Віри, Надії, Любові і їх матері Софії на вул. Миколайчука – Орлика (40,3 тис. грн); благодійну установу «Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» на просп. Червоної Калини, 86а (157 тис. грн).