Львівська мистецька школа представить фільм до Дня дитини

logo
189533_lvivska_mistecka_shkola_predstavit_film_d.jpeg


Насамперед, показ відбудеться для дітей з інвалідністю, малозабезпечених сімей та дітей бійців АТО.

1 червня мистецька школа Маріанни Ільків представить історичний фільм-мюзикл «Скарб семи пагорбів», присвячений Міжнародному Дню дитини, – передає 032.ua.

Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, ідею фільму Маріанна Ільків виношувала майже рік, з метою об’єднати різні напрямки культури, мистецтва, музики і дитячого бачення світу.

“Ми зуміли підняти найважливішу цінність, яка може бути у людській свідомості – це добро, любов та чітке усвідомлення того, що ми є українці і нам потрібно берегти свої скарби традицій і українських пісень, які ми зможемо пронести крізь багато поколінь”,— розповіла продюсерка фільму Маріанна Ільків.

Читайте також: Мистецькі виставки травня у Львові, які варто відвідати

Презентація фільму відбудеться 1 червня у Міжнародний День захисту дітей у Планеті Кіно (Форум «Львів») на благочинній основі, а також у кінотеатрі «Lviv Film Center» 2, 3, 4 червня.

Сюжет мюзиклу «Скарб семи пагорбів» розповідає старовинну легенду, яка пов’язана із історичною спадщиною Львова. Оптимістично налаштовані герої чимдуж намагаються подолати витівки таємничих посіпак, які щохвилини намагаються зашкодити дітям отримати таку бажану перемогу. Головні герої не підозрюють, що за словом «скарб» ховається те, що за гроші не купиш!Історія вчить справжнім людським цінностям, виховує та водночас повчає як потрібно працювати у команді.

Нагадаємо, раніше сайт 032.ua рекомендував 10 фільмів, які можна подивитись у Львові до кінця травня.


А поділитися?Вам має сподобатись...