Львівська обласна наукова бібліотека отримала рекордну кількість книжок

logo


Стільки книжок у Львівській обласній бібліотеці ще не отримували. Стоси із пачок там стоять скрізь – навіть на сходах, але книги ще довозять. Усі видання – виключно українською мовою. Більшість із них з обласної бібліотеки розподілять до районних.

«Минулого року ми отримали 25 тисяч 788 примірників. Ну а того року ми ще навіть добре не порахували скільки. Список великий і то ще не кінець», ‒ розповіла Людмила Панасик, завідувачка відділу комплектування.

З обласної бібліотеки нові книжки розподіляють на 20 районів, 7 міст, а тепер ще й на 15 ОТГ. Нинішнє надходження, каже директор, це виключно українська книга. Але на усі смаки ‒ від класики до дитячих творів.

«І крім того, це є сучасна література, це є нинішні автори, наприклад Зануссі. Інші популярні топові видання. Гарні обкладинки, добрі оформлення, гарний папір. Ну а дитяча література просто розкішна, вона вабить око», ‒ додав Іван Сварник, директор обласної універсальної наукової бібліотеки.

Загалом прийшло майже 800 найменувань. Видані вони у різних містах України, а також у Львові. Для себе обласна бібліотека залишить по п’ять примірників від кожного.

«Це і українська, і зарубіжна художня. І дуже сьогодні популярна не тільки в Україні, взагалі у світі ‒ мотиваційна. Психологія, саморозвиток, продуктивність праці. Мені кожна книжка дорога. Я не можу сказати ‒ цього замало, цього забагато. Просто треба грамотно розподіляти», ‒ наголошує Тетяна Грудень, провідна бібліотекарка.

Що ж до районних бібліотек ‒ нові книжки для них уже почали розподіляти. От тільки часу, кажуть працівники, на таку кількість пачок знадобиться не менше року.