Львівська область у п’ятірці найбільш інвестованих

logo


21:45 26 листопада 2019 р.

Капітальні інвестиції підприємств та організацій Львівщини у січні-вересні 2019 року зросли на 11,4% і становили 17,8 млрд.грн.

За обсягом капітальних інвестицій Львівська область серед регіонів України посіла 5-е місце. Головне джерело фінансування капітальних вкладень – власні кошти підприємств та організацій (56,9% від загального обсягу).

З місцевих бюджетів було профінансовано 8% капітальних інвестицій, з державного бюджету – 7,1%. 

Найбільші обсяги інвестицій вклали у свій розвиток промислові підприємства (29,4%). У будівництво житла інвестовано 3,7 млрд.грн, що на 1,8% менше порівняно з відповідним періодом попереднього року.

Про це повідомило Головне управління статистики у Львівській області.

Підсумки десяти місяців свідчать про те, що до місцевих бюджетів області понадпланово надійшло 3,4% податків та зборів , тобто більше 400 млн грн. Львівщина за динамікою надходжень податків та зборів посідає 4 місце в Україні з показником майже 20%. Про це сьогодні під час апаратної наради розповів директор департаменту фінансів Олег Демків.

Нагадаємо, що голова Львівської ОДА Маркіян Мальський доручив Державній службі з питань праці посилити контроль за виплатою зарплати.