Львівська облрада продала приміщення колишнього універмагу на площі Ринок за ₴63,2 млн

logo
149823_lvivska_oblrada_prodala_primiwennja_kolis.jpeg


Львівська обласна рада продала універмаг «На Ринку» за 63 млн. 212 тис. грн. Про це повідомив заступник голови ЛОР Володимир Гірняк.

«Уже укладено договір купівлі-продажу нежитлових приміщень. Так що шанси запустити роботу перинатального центру до кінця цього року стають все більшими. Маємо намір орієнтовно 20 млн. грн скерувати на цей об’єкт», – написав Володимир Гірняк на своїй сторінці у Fаcebook.

Як відомо, право на викуп двох поверхів, підвалу та антресолі загальною площею 1689 м2 на пл. Ринок, 32, за рішенням суду, мав орендар ПрАТ «Львівський універмаг “На ринку”».

За даними аналітичної системи YouControl, ПрАТ «Львівський універмаг “На ринку”» має 39 акціонерів. Кінцевим бенефіціаром є Андрій Кифоренко. Його основний вид діяльності є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Як відомо, у згадуваних приміщеннях колишнього універмагу кілька років поспіль діє ресторан «Театр пива «Правда» холдингу емоцій !FEST. Співласник компанії «Холдинг емоцій !FEST» Юрій Назарук пояснив ZAXID.NET, що компанія має договір суборенди на ці приміщення зі згадуваним ПрАТ.


А поділитися?