Львівська облрада реорганізувала обласну наукову медичну бібліотеку, – ФОТО

logo
193615_lvivska_oblrada_reorganizuvala_oblasnu_na.jpeg


Наукову медичну бібліотеку приєднали до Львівського медичного коледжу післядипломної освіти.

5 червня депутати Львівської обласної ради підтримали рішення про реорганізацію Львівської обласної наукової медичної бібліотеки, що розташована по вулиці Руській, 20 – передає 032.ua.

Таким чином вирішили оновити матеріально-технічну базу бібліотеки, приєднавши її до Львівського медичного коледжу післядипломної освіти.

Читайте також: “Друге дихання”: у Львові знайшли мистецьке застосування сміттю, – ФОТО

Львівський історик Іван Сварник забив на сполох, адже у приміщенні не лише є книжкові раритети, а й технічні.

“Потрапивши всередину, я був вражений. Не лише книжковими раритетами (наприклад, віденські, берлінські, грацькі тощо видання 18-19 ст. з медицини). Більше вразило технічне устаткування, виготовлене 1904 року для страхового товариства “Дністер”. Три яруси сховищ зі стелажами, стінними шафами з ролетами, сейфами, сходами і т. д. – все з металу, металеві перекриття, двері. Це готовий музей бібліотечної справи, хоча й початково задуманий як сховище страхової (полісної) документації. І все це може зникнути: наукову бібліотеку планують передати медичному коледжу. А що ж лікарська громада – професори, дійсні члени, академіки, всі, хто готує дисертації, пише монографії, фахові статті в реферативні журнали? Чи їм цього не треба?”, – обурився Сварник у соцмережах.

Чоловік також додав фотографії з бібліотеки, якої скоро може й не стати:


А поділитися?Вам має сподобатись...