Львівська облрада виділила ₴10 млн на освітлення сільських доріг

logo
63446_lvivska_oblrada_vidilila_10_mln_na_osvitl.png


Львівська облрада затвердила програму освітлення сіл, якою передбачила 10 млн грн на влаштування освітлення комунальних доріг у 2017 році. За відповідне рішення під час засідання сесії 14 лютого проголосували 56 депутатів.

Як зазначається в програмі, на Львівщині з 1928 населених пунктів лише 600 освітлено на 80-100%. Решта населених пунктів освітлені недостатньо.

Відтак, програма передбачає встановлення нових та заміну наявних 49,7 тис. одиниць світлоточок (світильників, світлодіодних ламп тощо) та будівництво і реконструкцію 2,2 тис. км мереж зовнішнього освітлення.

Згідно із затвердженою програмою, освітлення облаштовуватимуть на дорогах у селах, селищах та об’єднаних територіальних громадах.

Планується, що населені пункти на умовах конкурсного відбору подаватимуть свої проекти з облаштування освітлення доріг. При цьому, для отримання коштів з обласного бюджету місцеві ради мають дофінансувати проекти: села – не менше 10% від необхідної суми, селища – не менше 20%, ОТГ – не менше 30%.

Обиратиме проекти-переможці конкурсна комісія, після цього списки населених пунктів для влаштування освітлення мають погодити три депутатські комісії: бюджетна, дорожна та з питань житлового господарства.


А поділитися?