Львівська облрада виділила майже 60 млн грн на премії чиновникам ОДА

logo


image

Львівська облрада на засіданні у вівторок, 23 лютого, затвердила Програму покращення якості надання публічних послуг органами виконавчої влади на 2021 рік з фінансуванням у 60 млн грн. З цієї суми 56,5 млн грн витратять на премії чиновникам Львівської ОДА, зарплати яким фінансуються з державного бюджету. Це більше, ніж на програми освіти, культури, забезпечення житлом сиріт та багато інших програм.

У пояснювальній записці до програми зазначається, що у 2021 році видатки на оплату праці працівників органів виконавчої влади обласної ланки з державного бюджету залишаються на рівні 2020 року. Цих коштів недостатньо для якісної та ефективної роботи чиновників, тому відбувається велика плинність кадрів.

«При поданні бюджетного запиту Львівської ОДА для виконавчої влади області на суму 585 млн грн, отримали 309 млн грн асигнувань на 2021 рік у державному бюджеті, у тому числі для ЛОДА зі структурними підрозділами – 138 млн грн. У цілому фінансовий ресурс, порівняно з минулим роком, зменшений на 69 млн грн, у тому числі для обласної ланки – на 1,3 млн грн. При цьому констатуємо, що заробітна плата заморожена на рівні 2020 року», – розповів керівник департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків.

Завдяки підтримці з обласного бюджету середньомісячний заробіток працівників апарату ЛОДА та її структурних підрозділів зросте на 4 700 грн і становитиме трохи більше як 16 тис. грн.

Премії виплачуватимуть за розпорядженням голови ЛОДА. Доплати з обласного бюджету мають підвищити ефективність роботи чиновників, поліпшити якість надання адміністративних та управлінських послуг. Окрім того, близько 1,5 млн грн у межах програми скерують на закупівлю комп’ютерної техніки та майже 2 млн грн – на запровадження електронного урядування.

Для порівняння, на Програму розвитку освіти Львівської області у 2021 році Львівська облрада затвердила 32,3 млн грн, на програму підтримки та розвитку сільського господарства – 17 млн грн, програму розвитку культури Львівщини – 12 млн грн, на програму забезпечення житлом сиріт – 8 млн грн.

У 2020 році Львівська облрада виділяла 35 млн грн на преміювання чиновників ЛОДА.