Львівська облрада закликала скасувати присвоєння Киві наукового звання

logo


image

Депутати Львівської обласної ради виступила зі зверненням до президента, Верховної Ради та уряду з вимогою не присвоювати нардепу від «Опозиційної платформи — За життя» Іллі Киві науковий ступень.

Про це йдеться у зверненні, яке депутати ухвалили у вівторок.

Депутати просять скасувати рішення вченої ради та провести розслідування обставин захисту дисертації.

«Члени спеціалізованої вченої ради, які були присутніми на захисті дисертації, а також усі інші, хто брав участь у реалізації цієї афери, вкотре довели нікчемність сучасної системи освіти та необхідність її повного перезавантаження. Гнила бюрократична система, через яку необхідно пройти молодим науковцям, лише створює для них перешкоди в здобутті наукових ступенів та розвитку української науки, проте допомагає особам, які здобувають наукові ступені в особистих інтересах і жодним чином не пов’язані з наукою», — йдеться у зверненні.

26 квітня стало відомо, що Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію і став кандидатом наук з державного управління. Захист проходив в Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості. Під час захисту троє невідомих чоловіків блокували вхід в аудиторію, а сам Кива хамив журналістам.Пізніше журналісти Bihus.Info випустили відео, в якому розібрали дисертацію Киви. У ній багато неточностей, «води», немає конкретики, плутанина в джерелах і багато іншого.