Львівська ОДА оголосила шість конкурсів

logo
169735_lvivska_oda_ogolosila_shist_konkursiv.jpeg


13:40 12 лютого 2018 р.

Прийом документів на участь у конкурсах із фінансової підтримки культурних проектів триватиме на Львівщині до 28 лютого.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 12 лютого: «Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА оголосив у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки шість конкурсів за різними напрямками для отримання фінансової підтримки з обласного бюджету. Подати документи можна до 28 лютого».

«Отримати фінансову підтримку можна у конкурсі для презентації потенціалу Львівщини в країнах проживання української діаспори, транскордонна співпраця, конкурсі «Топ 10 найкращих НД», конкурсі мистецьких проектів серед громадський організацій Львівщини, конкурсі мистецьких проектів серед творчих спілок Львівщини й конкурсі проектів серед національних товариств Львівщини. Документи необхідно подати у департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 14. Довідки – за телефоном 032 261-25-93», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Положення про конкурси можна переглянути за посиланням на сайті Львівської облдержадміністрації. Як розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало, з 1 березня стартує ще один конкурс культурних та медійних обмінів між закладами Львівської та Луганської області. Така ініціатива покликана об’єднати та краще пізнати культуру Заходу та Сходу», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.


А поділитися?Вам має сподобатись...