Львівська ОДА перерахувала на потреби області 154 мільйони гривень

logo


17:24 5 травня 2018 р.

В облдержадміністрації запевнили: «Фінансування видатків дозволило забезпечити соціальні потреби населення та життєдіяльність бюджетних установ обласного підпорядкування».

Про це повідомили сьогодні, 5 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також конкретизували: «Львівська ОДА перерахувала на потреби області 154 мільйони гривень. Поряд з поточними видатками виділялись кошти на надання медичної допомоги дорослому населенню – 14,2 млн. гривень, на вивезення твердих побутових відходів зі Львова – 4,2 млн. гривень, на соціальну підтримку окремих категорій громадян, родичам загиблих учасників АТО та демобілізованим учасникам АТО – два мільйони гривень, на охорону навколишнього природного середовища – 0,4 млн. гривень, на підготовку робітничих кадрів профейно-технічними закладами – 3,6 млн. гривень».

«Також спрямовано кошти на реконструкцію пологового корпусу Львівської обласної клінічної лікарні на вулиці Некрасова – один мільйон гривень, а водопроводу на вулиці Грушевського в селищі Великий Любінь – 0,2 млн. гривень. Крім цього, надано субвенції на відшкодування лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 5,4 млн. гривень, на придбання агіографічного обладнання – 23,1 млн. гривень та спрямовано додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров′я бюджетам міст, районів та об′єднаних територіальних громад в сумі 36,2 млн. гривень», – поінформували в прес-службі Львівської облдержадміністрації.