Львівська ОВА скерувала на потреби військових ще майже 20 мільйонів гривень

logo


Кошти виділили у межах програми «Безпечна Львівщина».Львівська ОВА скерувала на потреби військових ще майже 20 мільйонів гривень

Повітряне командування «Захід» Повітряних Сил ЗС України буде ще ефективніше відстежувати та «приземляти» ворожі цілі: щоб підсилити наших оборонців неба, Львівська обласна державна адміністрація скерувала на важливе обладнання для них 2 мільйони та 850 тисяч гривень. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

За його словами, цього разу також виділили гроші на закупівлю:

засобів РЕБ для 68 окремої єгерської бригадиім. Олекси Довбуша;інженерної техніки для 128 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ;засобів РЕБ та БПЛА для 46 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України;БПЛА для 710 бригади охорони Держспецтрансслужби.«Разом – майже 20 мільйонів гривень.

Загалом від початку року Львівська ОВА скерувала з обласного бюджету на потреби наших захисників понад 451 мільйон гривень. Усі гроші виділяємо у межах програми «Безпечна Львівщина». Дякуємо нашим оборонцям за все. Уже розглядаємонові запити від військових формувань», – зазначив Максим Козицький.