Львівська ОВА спільно з партнерами організувала благодійний забіг для збору коштів на реабілітацію воїнів

logo


Сьогодні, 10 грудня, у Стрийському парку у Львові відбувся благодійний забіг «Спорт об’єднує», метою якого є збір коштів для реабілітаційного центру «NextStep Ukraine».

«NextStep Ukraine» – нейрореабілітаційний центр для людей зтравмами центральної нервової системи, зокрема,  головного та спинного мозку. Центр працює з 2018 року в м. Ірпінь на Київщині, а до кінця 2023 року заплановане відкриття центру у Львові. Реабілітація в центрі повністю безкоштовна.

З поміж понад 200 зареєстрованих учасників забігу – значна кількість військовослужбовців та курсантів з Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Окремо в програмі заходу передбачалася «Милянезламності», участь в якій взяли ветерани війни, котрі проходять або пройшли реабілітацію в Superhumans Center, Unbroken, NextStep Ukraine, ДНП «Центр комплексної реабілітації «Галичина» та інших центрах. Вони розпочали забіг, після них – усі учасники, які теж бігли, потім – учасники, які долали забіг скандинавською ходьбою, і в кінці – діти.

Підтримали захід начальник Львівської ОВА Максим Козицький і телеведуча 1+1 та Єдиного телемарафону, амбасадорка обласної програми «ЛігаНескорених» Марічка Падалко, а начальник управління молоді і спорту ЛОВА Роман Хім’як взяв участь у забігу.

«Ветерани, курсанти, діти, усі охочі: близько двох сотень людей почали сьогоднішній ранок з пробіжки у Стрийському парку у Львові, щоб зібрати кошти на лікування та реабілітацію наших воїнів у центрі «NextStep Ukraine». Величезна радість та мотивація для нас усіх, що сьогодні «Милю Незламності» пробігли ветерани, які відновлюються в Superhumans Center, Unbroken, NextStep Ukraineта у Центрі комплексної реабілітації «Галичина». Низький уклін вам і велика вдячність за захист. Захоплюємось вашою силою, внутрішнім стержнем та незламністю перед обставинами. Дякуємо.

Дякую нашому управлінню молоді та спорту і всім партнерам, які підтримують проєкт «Ліга Нескорених», за те, що благодійний забіг «Спорт об’єднує», справді обʼєднав нас сьогодні у товаристві наймужніших людей нашої держави», – зазначив Максим Козицький.

«Радію, що проєкт, який розпочали у серпні («ЛігаНескорених» – авт.), не залишився просто презентацією, а справді існує і є живим. Спорт об’єднує і допомагає нам пережити складні часи. В період складних випробувань спорт підтримує хлопців і дівчат у поверненні до життя після важких поранень.

Я вдячна всім, хто сьогодні прийшов взяти участь у заході. Дякую всім, хто вірить, і всім, хто не втомлюється!», – додала Марічка Падалко.

Зазначимо, що забіг організували у межах обласної програми психічної та фізичної реабілітації захисниківі захисниць «Ліга Нескорених» управління молоді і спорту Львівської ОВА, Львівський обласний центр фізичного виховання «Спорт для всіх» за підтримки мережі аптек «Подорожник», групи компаній «КОРМІЛ», кейтерингової компанії «Spodaryk travel restaurant», готелю «Швейцарський», технічне забезпечення – «EASY TECHNOLOGY».

Читати далі

Monday December 4th, 2023

Львів’янка вигралаюніорський Кубок світу з фехтування

Monday December 4th, 2023

Волейбольний клуб “Датський текстиль” стартував з перемоги у Вищій лізі Львівщини

Friday December 1st, 2023

На Львівщині розіграли нагороди Кубку Україні зі стрільби з лука: хто виборов нагороди

Friday December 1st, 2023

Юна турківчанка перемогла на чемпіонаті України з шашок

Wednesday November29th, 2023

Стриянин Святослав Гасюк став віцечемпіоном світу з кікбоксингу

Thursday November 23rd, 2023

Перемога на місцевих змаганнях з армреслінгу надихнула молодого сокальчанина до подальших успіхів

Sunday November 19th, 2023

ВК “Датський текстиль” з Сокаля мінімально поступився з клубом з Чернівецької області

Saturday November 18th, 2023

Волейбольний клуб “Датськийтекстиль” з Сокаля здобув перемогу в Чемпіонаті України

Friday November 10th, 2023

Серед навчальних закладів Дрогобицької громади реалізовують масштабний молодіжний проєкт

Thursday November 9th, 2023

У Кубку воїнів позмагався Володимир Товкис – чотириразовий переможець Invictus Games: як спорт змінив його життя