Львівська пара одружилась в прямому ефірі радіо «Люкс ФМ»

logo


Весілля у прямому ефірі, а за свідків – увесь Львів. Таке реально із радіо «Люкс ФМ». Ведучі одружили молодят на Львівській ратуші. А пару обирали з-поміж кількох десятків за найкращу історію кохання.

Молодята Станіслав та Христина піднялися на 65 метрів, щоб сказати один одному «так». Одруження планували, але у березні. За пропозицією сестри наречена надіслала історію кохання на вайбер «Люкс ФМ». І вже цієї середи була заскочена звісткою.

«Спитали чи я хочу заміж, чи не одружена ще. Кажу ні. Добре, весілля у п’ятницю, – повідомляють мені. Я: «Ага». І все мову відняло. Пізніше ми подзвонили до Станіслава. – І тоді вже він дізнався, що ми будемо одружуватись в п’ятницю», – кажуть молодята.

Їхньому коханню півтора роки. Познайомились на весіллі друзів, звідки все почалось. Батьки Христини теж тут, радості не приховують, але шоковані.

«В наші часи не було таких приємних несподіваних моментів. Хочу подякувати від нас всіх вашому радіо, яке ми слухаємо», – говорить батько нареченої Олег Очківський.

«Ідея одруження взагалі була присутня, але оця подія, що зараз сталася, це просто дивовижно», – додала мама нареченої Марта Очківська.

Кілька хвилин підготовки і ведучий церемонії Андрій Жолоб просить наречених обмінятись спершу обітницями, а потім і обручками.

«Станіслав і Христина відтепер законні чоловік і дружина. Тепер прошу цілуватися, оплески від родичів», – каже ведучий.

Романтичний партнер проекту компанія «Віденська кава» пригощає новоспечених молодят гарячим напоєм. А також дарує смачні подарунки. Історію кохання цієї пари на радіо обрали колегіально.

«Ідея виникла зробити це в якомусь особливому львівському місці. Тому ми обрали Ратушу, щоб зробити це дуже високо. І, напевно, одні з перших у Львові о 9-й ранку ми одружили щасливих молодят», – сказав програмний директор радіо «Люкс ФМ» Михайло Безпалько.