Львівська перекладачка Наталя Іваничук отримала відзнаку короля Норвегії

logo
188157_lvivska_perekladachka_natalja_ivanichuk_o.jpeg


Відома українська перекладачка Наталя Іваничук отримала відзнаку короля Норвегії за свою перекладацьку діяльність. Про це львів’янка написала на своїй сторінці у Facebook.

«Я отримала найвищу відзнаку Короля Норвегії за свою перекладацьку діяльність і значний внесок у розвиток норвезько-українських культурних взаємин. Пишаюся страшенно! Вручення відбудеться у Посольстві Королівства Норвегія у Києві 4 червня», – йдеться у дописі Наталі Іваничук.

Додамо, що правлячим королем Норвегії з 1991 року є Гаральд V, що походить з династії Глюксбургів. Королівський норвезький орден був заснований у 1985 році. Ним нагороджують закордонних та норвезьких громадян за діяльність в інтересах Норвегії.

58-річна Наталя Іваничук перекладає з норвезької, німецької та шведської мов, є членкинею Національної спілки письменників України. Вона переклала понад 20 видань з норвезької мови. Зокрема, «Вибрані твори» Кнута Гамсуна, «Світ Софії» та «Помаранчеву дівчинку» Юстейна Гордера, «Коло смерті» Кріса Твердта та ін. Вона народилась у смт. Щирець, що у Пустомитівському районі Львівщини, у родині відомого історичного романіста Романа Іваничука.


А поділитися?