Львівська поліція оголосила в розшук зниклу матір двох дітей з Оброшина

logo


image

У понеділок, 22 лютого, львівська поліція оголосила в розшук 40-річну мешканку села Оброшине Галину Підгайну, яка цього дня вранці пішла з дому у невідомому напрямку і зникла. Родичі забили на сполох і звернулися в поліцію, оскільки жінка приймає заспокійливі препарати і є підозра, що в неї могла бути депресія.

У Львівському районному управління поліції в Пустомитах розповіли ZAXID.NET, що 40-річна Галина Підгайна у понеділок близько 10:00 пішла з дому в селі Оброшине в невідомому напрямку. При цьому жінка не взяла з собою ні мобільного телефона, ні гаманця та не сказала нічого своїм найближчим родичам. Востаннє її бачили, коли вона йшла у напрямку сусіднього села Ставчани.

Відомо, що сім’я Галини Підгайної благополучна, виховує двох дітей, зокрема, неповносправного сина. Жінка ніде не працювала, доглядала за сином.

Родичі звернулися в поліцію того ж дня близько 15:00 після того, як обдзвонили усіх близьких та знайомих та не знайшли жодної інформації про жінку.

Зникла була одягнена у світлу куртку та темно-сині джинси. Особливі прикмети: світле довге волосся, голубі очі, зріст 1,60 см.

Усіх, хто має інформацію про безвісти зниклу, просять телефонувати на гарячу лінію 102, або на мобільний номер телефону 0988718989.